Stále žiju!

Chtěla bych jen upozornit na svojí starou fanfiction, kterou bych ráda obnovila:
>> Strach

Únor 2013

keep calm and sing!

23. února 2013 v 18:53 | Síma* |  tips
Už jste někdy slyšeli o karaokeparty.com? Kdo ne, tak tomu to tímto článkem přiblížím.
Baví vás zpěv a užíráte se zrovna nudou? Tohle vám ji může pomoct podobně jako mě zahnat. :)

Singing.

píseň dne.

21. února 2013 v 13:36 | Síma* |  Music
Uuh, hlásím se ze školy z jednoho hrozně zdlouhavého odborného předmětu. Sakra, zní to divně. :D
Rozhodla jsem se znovu obnovit rubriku Music, do které jsem nikdy moc nepřispívala. Rozhodla jsem se zase přijít s písničkou dne. Takový článek mám teď v plánu vydávat jednou za týden, možná dva >> podle toho, jak budu mít zase zákazy na notebook. :D Nejvíc se sem dostanu ze školy, takže bych mohla být docela aktivní. :)

K písničce: narazila jsem na ni náhodou když jsem si projížděla YT.
více pod perexem

Kontrola a náběr affs (sweathearts)!

20. února 2013 v 19:29 | Síma* |  sweathearts
Uznala jsem za vhodné, že by nebylo od věci udělat kontrolu. Aktivní sweats tu jsou jen dvě, občas napíše ještě někdo, a chci to trochu protřídit. Rovnou přidávám i náběr, protože u starého článku popravdě nevím komu jsem na blog odpovídala a komu ne. Ať v tom je tedy přehled:

Pro stávající sweats:
1. Přezdívka
2. Blog

Pro nové sweats:
1. Přezdívka
2. Blog
3. Důvod
:)

To je vše, doufám, že se vás zapíše co nejvíce! :)

i'm so sorry.

18. února 2013 v 20:10 | Síma* |  diary
Pá-áni, poslední dobou si všímám, že tu nepřibývá nic jiného než jen jedna povídka a deníček. Už bych to mohla konečně napravit..
..jakože samozřejmě ráda bych tu byla každý den, přidávala, vymýšlela i nějaké soutěže, možná i DIY návody (podle toho jak se mi vyvede moje dnešní odbarvování kraťasů, možná hodím článek), písničky týdne a všechno možné. Nebylo by třeba špatné udělat recenzi na pár filmů, seriál, knihu, ale škola mi moc hahaha, vůbec nejde a díky tomu se mi povedlo získat zřejmě nějaký trvalý zákaz na notebook. Takže pitomě sedím v pokoji, trochu se naučila na chemii, zjišťuju, že totálně plavu v ekonomice (jep, úplně mě zajímaj nějaký pošahaný odpisy), a nakonec přemýšlím, jakou barvu laku na nehty si vyberu. Po tomhle touží každý.

Tumblr_mifgbfxqau1r1aysao1_500_large
true story, bro!

lyžááák

1. února 2013 v 21:42 | Síma* |  diary
Vyhlašuju nepřítomnost od 2.2. do 8.2.
Důvod: lyžák
:D

Měla jsem v plánu napsat krátký článek o nepřítomnosti mojí maličkosti, a taky to i dodržím. Teprve si balím (heh) a to ještě musím vybrat oblečení na zítra, pokusit se ještě stihnout usušit mokré věci, které se teprve vypraly (:D), a popřemýšlet jestli s sebou vzít i notebook nebo jenom natáhnout filmy na flashku, protože kamarádka už notebook bere. To je životní volba! :D (Přiznávám to, dneska jsem divná. :D) Každopádně s sebou beru svůj foťák, takže by se tu mohly objevit i nějaké fotky, i když na většině bude zřejmě zabraný pokoj, hromadný fotky s holkama, plánuju fotku s učitelem (nevim proč, prostě chci fotku s učitelem:'D), možná že i fotku ze svahu, i když protože na prkně fakt neumim a budu celá omlácená, tak to možná nerisknu. :D Výjimečně doufám, že se nějak neopijem. Slyšeli jste o té šestnácti leté holce z Chomutova, jak umřela? Byla to kamarádky spolužačka. Popisovala mi i jak jí vyslýchala kriminálka, která přijela k nim na školu. No dost o těhle věcech. Takže, čekat mě tu můžete už příští pátek. Už mám i věci s notebookem zařízený, takže bych se sem měla dostat v pohodě, i když za to vysvědčení.. Uhhh za to bych čekala, že mě doma rozřežou příborovym nožem a předhoděj imaginárním psům. Docela dobrá představa. :D Články přednastavené nejsou, promiňte, ale nemám moc času - vážně. Snad přijedu celá s nezlámanýma rukama/nohama/žebrama/obratlema/prstama. :D

PLESK!! :D