Stále žiju!

Chtěla bych jen upozornit na svojí starou fanfiction, kterou bych ráda obnovila:
>> Strach

Červen 2012

Let´s go to the beach!

30. června 2012 v 14:53 | Síma* |  diary
Né kecám^^ Mířím s Jennie* na koupák:D Venku je šílené vedro (32 stupňů O.o) a já se nehodlám usmažit doma. Čekejte mě až ve večerních hodinách:)

Mířím směr rozlučka.

29. června 2012 v 16:45 | Síma* |  diary
Ahoj všichni. Opouštím vás. Alespoň do zítřka.Teď mířím směr restaurace na rozlučku, abych vyplýtvala zásobu slz alespoň na půl roku. Už dneska mi stačila jedna jediná věta, abych se rozbrečela. Brečeli jsme skoro všichni a pak jsme skončili u hromadného objímání. Pro mě je loučení těžké. Nesnáším to!!

Jinak dneska jsem si založila ještě jeden blog, bude to takový vedlejší blog, něco jako veřejný deníček. Můžete se kouknou tady: dairy-xo3.blog.cz
Vaše momentálně smutná Síma*

Tomorrow.

28. června 2012 v 19:33 | Síma* |  diary
Takže už je to tady. Zítra ná čeká to předání (pro někoho) hrůzostrašného papíru, kterému všichni říkají 'vysvědčení'. Popravdě, to mě vadí nejméně. Po předávání nás totiž čeká taková formální rozlučka s učiteli, v hudebně si budeme pouštět rozlučkové video (to abych si vzala krabici kapesníčků) a večer si jdeme sednout do restaurace. Budu brát foťák, a doufám, že se fotky povedou, protože to mi po té mojí střelené třídě zůstane na památku. Možná vám sem nějaké přidám, nebo dám odkaz na svoje fotoalbum na rajče.net. Zítra se tu ukážu jedině odpoledne nebo dopoledne. Teď si ještě musím jít najít náplasti, abych si na zítřek do lodiček na podpatku 'olepila' nohy:D Snad v těch krátkých šatech nespadnu:D Teď si ještě jdu číst Upíří Deníky a potom skončím na 100% u televize.

I´m curly.

27. června 2012 v 20:29 | Síma* |  diary
Uff..takže vaše adminka Sima* se konečně hlásí.
Někdy je dostat se sem nadlidský výkon!:D
Jediná zajímavá věc ze dneška je snad jen to, že jsem byla u kadeřnice a dneska mi nežehlila hlavu -> mám svoje přírodní vlny^^ Dneska ještě vypadají dobře, ale až si to přeležím?..No hrůza.
Už jsem si i konečně vybrala šaty na předávání vysvědčení. A to doufám, že se šaty nerozhodnou, až se budu zvedat, vylézt o kousek výš, aby celá třída viděla moje kalhotky:D
Jdu koukat na Farmu, a potom mě ještě čeká Teorie velkého třesku a Jak jsem poznal vaši matku.
Mějte se;D

Meyow.

26. června 2012 v 17:33 | Síma* |  diary
Zdravím^^
Ano, zase se hlásím se svým naprosto smysluplným názvem článku, který nikomu nedává smysl.
Chtěla jsem jen jednoduše shrnout dnešní den, i když na něm není naprosto co shrnovat:D Od 8 ráno do 11:35 jsme seděli ve škole, hráli karty a vybírali učebnice. Errm..nic zajímavého.
Moc dlouhý článek nestíhám, protože mě bratr vyhání z počítače (to bude relax až za měsíc dostanu svůj nový notebook..!).
Večer plánuju koukat na Farmu, a co vy?:)
Jinak prosím hlásněte mi tady. Ráda oplatím:)

Today's song^

25. června 2012 v 19:15 | Síma* |  diary
Zdravím..!:) Dneškem ruším pozastavení které se nakonec o den protáhlo.
Do SONB jsou zatím přihlášeny 3 blogy, tak šup šup, přihlašujte:3
Jsem tu jenom na skok, ještě si jdu číst Upíří Deníky.
Nebudu to tedy protahovat a Today´s song je...

EGO ft. Robert Burian - Žijeme len raz
Naprostá závislost^^ Jsem jedna z těch, kteří si myslí, že tahle píseň bude toto léto 'number one'.Prosím podpořte tento blog:)

24. června 2012 v 12:18 | Síma* |  Blog
Takže díky vám a vaším hlasům jsme se dostali do finále SONB na blogu Jennie*..!:) Budu ráda, když tento blog ještě podpoříte, a třeba i možná vyhrajeme;) Všem moc děkuji za hlasy.

Pozastavení?

19. června 2012 v 20:43 | Síma* |  Blog
Ahoj. Jak už napovídá nadpis, nebudu tu. Zítra bych měla ještě něco přidat, možná ve čtvrtek dopoledne, ale ve čtvrtek odpoledne odjíždím za kamarádkou a vracím se domů v neděli večer. Sice jsem u ní pravidelně na jejím notebooku, protože ona chodí na normální počítač, ale dostávám se tam většinou v noci, když přijdeme z venkova a najíme se. (Co to kecám? Vždyť mi jíme pořád:D). Takže možná ode mě pár psaných článků najdete jako shrnutí dne, ale na něco většího si budete buset počkat;)

btw: Budu ráda, když se ještě někdo přihlásí do SONB, protože jinak budu nucena soutěž zrušit. Odkaz najdete v menu;)

Dress style aneb návrh.

17. června 2012 v 16:29 | Síma* |  Style
Nedávno jsem dostala nápad. Udělat návrh šatů a doplňků k nim. Jakmile jsem po projíždění Google obrázků narazila na šaty, které mě 'praštily' do oči, otevřela jsem si jednoduchý PF a začala tvořit. Je to taková ta začátečnická 'grafika', ale snad se bude líbit:)

Nákupy.

17. června 2012 v 15:00 | Síma* |  diary
Ahoj;) Tohle je jen takový rychlo-článek - čas budu mít pořádně až večer (tedy. pokud mě sem bratr pustí). Dneska jsem byla s Jennie* (cleisek.blog.cz) ve městě na nákupech. Nakonec jsem si koupila tílko a kraťasy (Hawáái!:D). Nakonec jsme si sedli na náměstí se zmrzlinou a dopalo to tak, že jsme byly celé ulepené, jak na nás kapala:D

Chtěla bych připomenout, že se stále můžete hlásit do SONB - máme zatím přihlášené pouze 2 blogy!.