Stále žiju!

Chtěla bych jen upozornit na svojí starou fanfiction, kterou bych ráda obnovila:
>> Strach

Květen 2012

Podlouhé době se opět hlásím.

31. května 2012 v 13:05 | Síma:P* |  diary
Ahoj všichni;)
Ano, na blog jsem teď měla málo času, a proto jste tu ode mě neviděli žádné nové články. Dneska jsem tu jen na skok z počítače ve školním klubu. Nové Hot or Not, vyhlášení POTM a nějaké foto články přidám až zítra;) V sobotu se tu asi neukážu, protože jedu za kamarádkou do Prahy. Už se těším do Starbucks♥ (i když tam dám za latté skoro stovku:L). Pokud se neztratím tak tu budu určitě;D. Teď máme hodinu volna a potom ruštinu. Naštěstí jenom jednohodinovku, takže se to dá přežít;)

Home.^

26. května 2012 v 23:41 | Síma:P* |  diary
Zdravím;) Včera jsme se vrátili ze školního výletu, tak proto jsem nepsala;) Byli jsme v Úštěku u Starého Týna. Chtěli by jste vědět jak to dopadá když se spojí 9.A + 9.B? Nebudeme si lhát:D I učitelé na to radši nekoukali:D Kouřilo se, chlastalo (klucí se nam zvládli opít jenom z piva:D), koukali jsme na horory a potom v noci hráli v lese a starých, strašidelných chatičkách na schovku. ("Kdo uvidí panenku Chucky má bod!" <- nezapomenutelný:D) Schazovali jsme se do (říkali tomu bazén) ehm..podivné verze bazénu, ve které plavali pulci, žáby, užovky a mloci:D, popovídala jsem si s lidma, se kterýma normálně ve třídě nemluvim (většina z nich byli kluci:D), s kamarádkou Miki chodili v noci tajně ke klukům (přišel na nás učitel:D "Tak a máte po ptákach!" s úsměvem nás vyhnal, ale ozvali se ostatní z pokoje: "My ptáky máme, ale máme po kozách!" to nás rozsekalo:DD, nebo jsem se za tebou strachy schovávala:D), o poslední (kanadskou^) noc nám (opět) kluci mlátili do dveří a pouštěli z mobilu zvuky motorové pily s hysterickým vřeštěním nějaké ženské (Markét, promiň, že jsem ti strachy skočila na záda^). Nejtěžší byl odjezd. Všichni jsme si to tam maximálně užili, a vzpomínky z tohoto posledního společného výletu si (doufám) v hlavě necháme na hodně dlouho.♥

Budete mi chybět áčáci.♥

14. KVĚTNA 2012

14. května 2012 v 14:47 | Síma:P* |  Blog
Nestíhám. Zrovna teď tu píšu ze školy, tak se nezlobte;) Za chvilku máme vystoupení na naší "mini" akademii ke Dni matek. Držte nám palce;)

P.S: S Jennie* (cleisek.blog.cz) možná budeme dělat twitcam! Datum a čas by se ještě upřesnil:) Měli by jste zájem se přijít podívat?;)

O víkendu tu nebudu.

4. května 2012 v 20:53 | Síma:P* |  diary
Ahojte;) Jen jsem přišla zkontrolovat blog a napsat tenhle článek:)
Přez víkend tu nebudu, možná v neděli přidám nějaký ten článek:) Jedu totiž na svatbu (družička:D), takže nečekejte, že bych vám z obřadu blogovala;D Přemýšlím, že tady zveřejním svojí Fan Fiction (ff), kterou píšu o Niallovi. Chtěli by jste jí tady? Koment;)


Prší^

2. května 2012 v 16:59 | Síma:P* |  diary
Konečně!:D Já vím, asi jsem divná když se raduju z bouřky, ale chyběla mi.. Tam kde bydlím prší jen jednou za nějaký ten čas. Dneska naposled do školy:3 a pak až (možná) v pondělí:3 Chci se věnovat hlavně psaní mé FFky o One Direction (Irish Coffe - o Niallovi:D). S Veruš jsme napsali i jednu pěkně úchylnou:D Nebudu radši zmiňovat jméno, ale podle kometů se to líbilo:D (btw: někdy zase napíšeme Ver!;D)