Stále žiju!

Chtěla bych jen upozornit na svojí starou fanfiction, kterou bych ráda obnovila:
>> Strach

Květen 2009

Torino 2006 Snowboarding

31. května 2009 v 20:05 | Rikki
[easygames src="http://hry.blog.cz/components/flash/snowboardingEF.swf" width="420" height="355" thumb="http://hry.blog.cz/components/images/snowboardingEF1.gif"]
Snowboarding Turín 2006 - Olympijský sport
Vydej ze sebe všechno a předveď ty nejfantastičtější triky se snowboardem.
Triky provádíš postupným pohybem myši přes fáze skoku na kartičkách.
Začíná se na té kartičce, která je zvýrazněna zeleně.
Ćísla vlevo dole říkají kolik musíš předvést triků k postupu na další úroveň
a kolik na to máš skoků.
Jakmile skončíš, skóre uložíš kliknutím na "Submit"

Bombjack 2 [ New Levels ]

30. května 2009 v 18:33 | Rikki
[easygames src="http://hry.blog.cz/components/flash/mbombjack2.swf" width="420" height="355" thumb="http://hry.blog.cz/components/images/mbombjack21.gif"]


Carrot Sweeper

30. května 2009 v 18:27 | Rikki
[easygames src="http://hry.blog.cz/components/flash/carrotsweeperGC.swf" width="420" height="355" thumb="http://hry.blog.cz/components/images/carrotsweeperGC1.gif"]
Všichni králíci milují mrkev, a Bugs Bunny obvzlášť.
Pomozte mu jich ukrást co nejíc ze zahrádky lovce Elmera.
Čím rychleji dokončíte úroveň, tím více dostanete bodů.
Hra se spuští tlačítkem "PLAY". Mrkve sbíráte kliknutím. Ale POZOR na mrkve pod kterými lovec číhá na mlsné králíky.
Čísla vedle zahrádky určují oblasti na řádku, kde jsou mrkve bezpečné. Například 2,7 znamená, že jsou na tomto řádku 2 dobré mrkve vedle sebe a potom dalších 7 dobrých mrkví vedle sebe (bráno zleva doprava). Čísla pod zahrádkou určují to samé, jen se to týká sloupečků shora dolů. Číslo 10 znamená že všechny mrkve v řádku/sloupečku jsou v pořádku.
Hra končí jakmile jste chyceni. Skóre uložíte kliknutím na "Click to continue" a "Send Score".

4. bleskajda

29. května 2009 v 16:41 | Rikki |  Bleskovky

1) Ahoj, jak je?
2) Kdo to je?
3) Jakou máš od ní nej písničku?
4) Tvůj blog.
5) Co na diplom

BERU PRVNÍ 3 TAK SI POSPĚŠTE

v. 0.4

29. května 2009 v 16:29 | Rikki |  vtipy
Zvířátka stojí v lese ve frontě před obchodem a přijde králík a tlačí se dopředu, na začátek fronty. Medvěd ho chytí a hodí ho na konec. A znovu se tlačí králík na začátek fronty. Medvěd jej znovu odtlačí na konec fronty. Králík se snaží nenápadně probojovat potřetí, ale marně. Znovu se zásahem medvěda dostane na konec fronty. Jen si povzdychne a tiše povídá: "Já snad dneska neotevřu.."

Jdou dva důchodci po ulici. Jeden se otočí za pěknou holkou. "Francku, taky bys chtěl aby Ti bylo zase dvacet?" "No, to určitě. Pro pět minut zábavy s nějakou buchtou, chodit zase čtyřicet let do fabriky."

Maminka volá Pepíčka: "Pepíčku, pojď se podívat jak se klubou kuřátka s vajíček." Pepíček přijde a řekne: "No mě by spíš zajímalo, jak se dostaly dovnitř!"

Naříká chlap po domácí roztržce: "Ta ženská je jako chlast. Omámení vyprchá a zůstane jenom opice."

Chlap přijde do pekla a Lucifer se ho ptá: "Tak co? Chtěl bys raději do kapitalistického, a nebo do socialistického pekla?" V tom se vedle chlapa zjeví duše a šeptá mu: "Vyber si socialistické peklo!" "A proč?" ptá se chlap.
"Protože trest v socialistickém pekle spočívá v tom, že si lehneš na záda na desku s hřebíky a po břiše ti jezdí brigádník s válcem." "A proč bych měl chtít takový trest?" "No, protože je to peklo socialistické, tak většinou chybí deska nebo hřebíky. A pokud je deska i hřebíky, tak nepřijede brigádník s válcem."

Jde takhle pán ke krejčímu vyzkoušet na zakázku objednaný oblek. První, čeho si všimne, jsou příliš dlouhé rukávy.
"Žádný problém," říká krejčí, "jen dejte ruce před sebe a ohněte je v lokti. Vidíte, už je to v pořádku." "Ale koukněte, límec mi sahá až po uši!" "Dobře, jen trochu ohněte záda, ještě kousek, tak, to je ono." "Ale šlapu si na konce kalhot!"
"Stačí, když malinko ohnete kolena, tím se to srovná. A je to! Koukněte se do zrcadla, ten oblek vám padne jako ulitý!"
Pán tedy odchází, zkroucený jako preclík. Na ulici projde kolem lavičky, na které sedí dvě ženské. Jedna říká: "Podívej, chudák támhleten pán." A druhá odpovídá: "Jo, ale koukni, jakej má nádhernej oblek!"

ZDROJ → www.smisek.cz

v. 0.3

29. května 2009 v 16:27 | Rikki |  vtipy
Potká kamarád druhého: "Člověče, já tě strašně dlouho neviděl." "No tos mě ani nemohl vidět, protože jsem byl v tom, no. No v tom.. no.. jak se tam válím v bahně a ráchám se tam." "Myslíš lázně?" "No jo! Lázně, to je to slovo." "A v jakejch jsi byl?" "No, je to tady za tim, no, no tady zatim!" "Za čím, prosím tě?" "No za tim!" "Chvilku je ticho. Potom ten, co byl v lázních povídá" Jak se jmenuje ta kytka s ostny?" "Myslíš, růže?" "No jo, Růžo, jak se jmenovaly ty lázně, co jsme tam byli?"

Kolem Prahy projede autobus s mentálně postiženými. Po chvilce se motor v autobuse zasekne. Příjde postižený chlápek a povídá: "Já vím, co s tím je." "Nevíš," povídá řidič. "Po 15 minutách opět přijde stejný chlápek a povídá: "Já vím, co s tím je!" "No, co je s tím?", řidič na to. "Je to rozbitý!"

Baví se dva studenti: "Víš, že by bylo bezva skládat zkoušky na Měsíci?" "Proč myslíš?" "Včera jsem někde četl, že na Měsíci jsou všechny předměty šestkrát lehčí.

Baví se dva studenti: "Víš, že by bylo bezva skládat zkoušky na Měsíci?" "Proč myslíš?" "Včera jsem někde četl, že na Měsíci jsou všechny předměty šestkrát lehčí.

Číšník: "Dáme si drink?" Host: "Proč dáme?"

Na pražské škole, je nová učitelka dějepisu, blondýna. V šestce probírají Egypt. Jednou si povídali jak mohli lidé v té době, krást artefakty z pyramid. Přihlásí se Anička a ptá se: "A jak kradly ty sochy, když vážily přes tunu?", blonďatá učitelka se zamyslela a říká: "Nevim přesně, ale asi náklaďákem."


Host si v Budapešťské restauraci s živou hudbou objedná pravý maďarský perkelt. Pláče a snaží se polknout blesky a žiletky. Nakonec zavolá vrchního a ptá se: "Prosím vás, z čeho to je?" Vrchní pohlédne zasněně na houslistu a pronese: "Z Čardášové princezny."

ZDROJ → www.smisek.cz

v. 0.2

29. května 2009 v 16:25 | Rikki |  vtipy
"Ahoj bacile, jak se máš?" "Ale nic moc, asi jsem chytil acylpirin."

Pán usedl v restauraci ke stolu a jen co si dal do úst první sousto, přišel vrchní inkasovat. "Co je to za mravy? To děláte vždycky?" "Ne prosím," sdělil vrchní, "jen při houbách."

Víte, co má společného slon a slunečnice? Počáteční písmeno S.

Týpek sedí ve vlaku a žvýká žvýkačku. Po delší době se k němu nakloní vetchá stařenka a povídá: "To jste hodnej, trampíku, že mi tak pěkně vyprávíte, ale já jsem uplně hluchá."

Vystudoval jsem vysokou školu, měřila asi 10 metrů

Žába se opaluje na pláži a kolem mí běží slon. Slon šlápne na žábu žába vykulí oči a slon povídá: "To koukáš, mám nový tenisky!"

"Cikáne, co děláš?" "Nic!" "A jak to jde?" "Špatně, velká konkurence!"

Malý jarda se před sloní klecí ptá: "Dědo, co je to za zvíře?" "Počkej chvilku, vezmu si brýle."

ZDROJ → www.smisek.cz

v. 0.1

29. května 2009 v 16:21 | Rikki |  vtipy
Víš, jaký je rozdíl mezi řidičem tramvaje a hostinským? Tramvaják, když řízne dvanáctku desítkou, tak si to vypije, kdežto, když to udělá hostinský, tak to vypijou hosti.

Víte, jak zabavit blondýnku na celý život? Přivedete jí do kulaté místnosti a řeknete jí, ať se posadí do rohu.

Jak se pozná, že student chytil prasečí chřipku? Je línej jak prase a na všechno kašle.

"Vojín Ivanov, deset kroků vpřed!" "Raz, dva, tři, čtyři, pět, šest. Hlasím soudruhu majore, víc to nejde, je tady zeď." "Nevadí vojíne. Roto! Na můj povel: Pal!"

Na stole šéfa policie zvoní telefon: "Sděluji vám, že v Boloňském lese budou mít za čtvrt hodinu souboj dva pánové." "Děkuji, už nám telefonoval váš sok."

Ježíš se rozhodne podívat se na Zem do České Republiky. Prochází se parkem. Vidí na lavičce mladíka. Přijde k němu a ptá se: "Co děláš?" Mladík: "Kouřím trávu, chceš taky?" Ježíš to nezná odpoví, že ano. Dostane jointa. Pak vedle sebe spokojeně kouří. Ježíš si uvědomí, že se ještě nepředstavil: "Promiňte, Jsem Ježíš Kristus." Kluk se na něj klidně podívá a řekne: "Síla, co?"

ZDROJ → www.smisek.cz

obrázkové vtipy 0.4

27. května 2009 v 17:00 | Rikki |  Koňské vtipy
ZDROJ → ZDE

vtip 0.3

27. května 2009 v 16:57 | Rikki |  Koňské vtipy
"Mňaaaau!"
"Mňau?" diví se první
kůň.
"Právě jdu z hodiny cizího
jazyka," odpoví kůň.